Pomóżmy Lucjanowi

Pomóżmy Lucjanowi

Pan Lucjan Kozioł z Rybnika przepracował na kolei 45 lat ,w tym 15 lat na stanowisku maszynisty. Następnie pełnił służbę na stanowisku dyspozytora trakcji w Rybniku. Kolejarską służbę przerwała choroba cukrzycy i miażdżycy która Panu Lucjanowi zabrała lewą nogę.
Brać kolejerska za tak oddaną służbę, wielce lubianemu i szanowanemu człowiekowi postanowiła podać pomocną dłoń, jak głosi znane przysłowie że "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Postanowiliśmy zorganizować zbiórkę publiczną na nowy akumulatorowy wózek inwalidzki, który w jakimś stopniu zastąpi utraconą nogę i poprawi komfort codziennego funkcjonowania. Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli aby dołożyli swoją skromną cegiełkę, aby Lucjan mógł lepiej funkcjonować i cieszyć się życiem. Z góry dziękujemy za wielkie gesty dobrej woli względem naszego kolegi Lucjana Kozioła.
Zbiórka jest prowadzona na portalu pomagam.pl i znajduje się pod tym linkiem https://pomagam.pl/pomocdlakolejarza?fbclid=IwAR0Znniwos_VSE_NjF7ChWSvsNy0mk8SY5TAXhzFzCP7We6mDaYA8